Dahua DHI-LM27-B200S 27” inch 1920×1080 Monitor
In stock
Model: 99-00023166
Brand: Dahua
Payment
Delivery
Delivery by Nova Poshta
The nearest branch addresses can be viewed on the map.
from
Courier delivery in Kyiv
Courier delivery in Kyiv
Tomorrow
from
Pickup (Kyiv)
Pickup (Kyiv)
By agreement
For free
Description Dahua DHI-LM27-B200S 27” inch 1920×1080 Monitor
● Screen diagonal 27” VA;
● Resolution 1920×1080;
● Screen brightness 250 cd/m2;
● Response time 5 ms;
● Inputs HDMI; VGA; speaker
Reviews about Dahua DHI-LM27-B200S 27” inch 1920×1080 Monitor
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
There are no reviews for this product.
Questions and Answers (FAQ) Dahua DHI-LM27-B200S 27” inch 1920×1080 Monitor
There are no questions about this product.
Model: 99-00023166
In stock
Recently viewed
HTI SharXS 1200W/D7/75 1200W 7500°K 750h 95V SFc10-4 OSRAM lamp
Product Code:4008321285270
OSRAM HNS S 5W G23 germicidal lamp