DH-HAC-HFW1500TLMP-IL-A 5MP (2.8mm) HDCVI video camera Dahua
In stock
Model: 99-00014829
Brand: Dahua
Payment
Delivery
Delivery by Nova Poshta
The nearest branch addresses can be viewed on the map.
from
Courier delivery in Kyiv
Courier delivery in Kyiv
Tomorrow
from
Pickup (Kyiv)
Pickup (Kyiv)
By agreement
For free
Description DH-HAC-HFW1500TLMP-IL-A 5MP (2.8mm) HDCVI video camera Dahua
● Resolution 5MP 25fps;
● Focus 2.8mm (viewing angle 106°);
● Microphone built-in;
● IR+visible light (up to 40m);
● CVI/CVBS/AHD/TVI;
● 12V DC;
● IP67;
● Housing color – white
Reviews about DH-HAC-HFW1500TLMP-IL-A 5MP (2.8mm) HDCVI video camera Dahua
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
There are no reviews for this product.
Questions and Answers (FAQ) DH-HAC-HFW1500TLMP-IL-A 5MP (2.8mm) HDCVI video camera Dahua
There are no questions about this product.
Model: 99-00014829
In stock
Recently viewed
S-31DLC20D 1.25G SFP optical module
Product Code:99-00003359
64655 OSRAM halogen lamp HLX 250W 24V G6.35
Product Code:4050300006734
64642 OSRAM halogen lamp HLX 150W 24V G6.35
Hit
OSRAM HNS 16W G5 germicidal lamp