Ewind EW-PSE101G-AC-AF PoE injector
In stock
Model: 99-00024707
Brand: Ewind
Payment
Delivery
Delivery by Nova Poshta
The nearest branch addresses can be viewed on the map.
from
Courier delivery in Kyiv
Courier delivery in Kyiv
Tomorrow
from
Pickup (Kyiv)
Pickup (Kyiv)
By agreement
For free
Description Ewind EW-PSE101G-AC-AF PoE injector
● Power supply for HD CCTV cameras with Cat5e (PoE);
● 2 x 1000M RJ45 ports; 1 x AC input port;
● AC input: 100V~240V, 50~60Hz;
● IEEE 802.3af compliant;
● Can supply power through a pair of data lines 1/2(+), 3/6(-)
Reviews about Ewind EW-PSE101G-AC-AF PoE injector
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%