DS-2CE12DF3T-FS 2MP (3.6mm) with microphone HDTVI video camera Hikvision
In stock
Model: 99-00005770
Brand: Hikvision
Payment
Delivery
Delivery by Nova Poshta
The nearest branch addresses can be viewed on the map.
from
Courier delivery in Kyiv
Courier delivery in Kyiv
Tomorrow
from
Pickup (Kyiv)
Pickup (Kyiv)
By agreement
For free
Description DS-2CE12DF3T-FS 2MP (3.6mm) with microphone HDTVI video camera Hikvision
● Resolution 2MP 25fps;
● Focus 3.6mm (viewing angle 77°);
● Built-in microphone;
● Visible light (up to 40m);
● CVI/CVBS/AHD/TVI;
● 12V DC;
● IP67;
● Housing color – white
Reviews about DS-2CE12DF3T-FS 2MP (3.6mm) with microphone HDTVI video camera Hikvision
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
There are no reviews for this product.
Questions and Answers (FAQ) DS-2CE12DF3T-FS 2MP (3.6mm) with microphone HDTVI video camera Hikvision
There are no questions about this product.