HMI 1200W/DXS 1200 W 6000K° 1000 h 100 V SFc15.5
In stock
Model: 4008321931153
Brand: OSRAM
Payment
Delivery
Delivery by Nova Poshta
The nearest branch addresses can be viewed on the map.
from
Courier delivery in Kyiv
Courier delivery in Kyiv
Tomorrow
from
Pickup (Kyiv)
Pickup (Kyiv)
By agreement
For free
Description HMI 1200W/DXS 1200 W 6000K° 1000 h 100 V SFc15.5
Lamp Type: HMI
Power: 1200 W
Type: DXS
Color Temperature: 6000 K°
Lifespan: 1000 h
Voltage: 100 V
Socket Type: SFc15.5
Reviews about HMI 1200W/DXS 1200 W 6000K° 1000 h 100 V SFc15.5
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
There are no reviews for this product.
Questions and Answers (FAQ) HMI 1200W/DXS 1200 W 6000K° 1000 h 100 V SFc15.5
There are no questions about this product.
Model: 4008321931153
In stock
Recently viewed
Hikvision Enterprise DS120HKAI-VX1 12TB Internal Hard Drive
Product Code:99-10025463
OSRAM Lok-it! 1200W 80V/32/P50 metal halide lamp
Product Code:4008321382795
RYOBI D-2055V GREY_ANTHRACITE BC UNIV_ARM Tensioner
Emergency lamp NYX R ESC M3hAt (BAZH 3 h., narrow optics, autotest)
Slinex SL-07N Cloud 7" inches silver/white Video intercom
OEM Q50 Passive (Pair) 802.3at (30W) with Ethernet Ports 10/100Mbps POE Injector