OSRAM HMI 12000W/SE XS 12000W 160V GX38 metal halide lamp
In Stock
Model: 4050300650418
Brand: OSRAM
Payment
Delivery
Delivery by Nova Poshta
The nearest branch addresses can be viewed on the map.
from
Courier delivery in Kyiv
Courier delivery in Kyiv
Tomorrow
from
Pickup (Kyiv)
Pickup (Kyiv)
By agreement
For free
Description OSRAM HMI 12000W/SE XS 12000W 160V GX38 metal halide lamp
Power: 12000 W
Voltage: 160 V
Lamp current: 80 A
Luminous flux: 1150000 lm
Color temperature: 6000 K
Color rendering index: >90 Ra
Average life: 750 h
Light arc length: 18 mm
Total length: 400 mm
Lamp diameter: 60 mm
Socket: GX38
Operating position: Universal
Ignition voltage: 35 kV
Lamp type: Metal halide
Reviews about OSRAM HMI 12000W/SE XS 12000W 160V GX38 metal halide lamp
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
There are no reviews for this product.
Questions and Answers (FAQ) OSRAM HMI 12000W/SE XS 12000W 160V GX38 metal halide lamp
There are no questions about this product.