OSRAM Lok-it! 1200W 80V/32/P50 metal halide lamp
In Stock
Model: 4008321382795
Brand: OSRAM
Payment
Delivery
Delivery by Nova Poshta
The nearest branch addresses can be viewed on the map.
from
Courier delivery in Kyiv
Courier delivery in Kyiv
Tomorrow
from
Pickup (Kyiv)
Pickup (Kyiv)
By agreement
For free
Description OSRAM Lok-it! 1200W 80V/32/P50 metal halide lamp
Power: 1200 W
Lamp Voltage: 80 V
Socket Type: P50
Color Temperature: 3200 K
Color Rendering Index: >90
Luminous Flux: 110,000 lm
Average Life: 750 h
Hot Restart Time: 10 sec
Warm-up Time: 120 sec
Overall Length: 210 mm
Diameter: 23 mm
Operating Position: Universal
Reviews about OSRAM Lok-it! 1200W 80V/32/P50 metal halide lamp
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
There are no reviews for this product.
Questions and Answers (FAQ) OSRAM Lok-it! 1200W 80V/32/P50 metal halide lamp
There are no questions about this product.
Model: 4008321382795
In Stock
Recently viewed
OSRAM SUPRABLACK L 36W/73 G13 fluorescent lamp