OSRAM Lok-it! HTI 700W/75/P50 metal halide lamp
In Stock
Model: 4008321485205
Brand: OSRAM
Payment
Delivery
Delivery by Nova Poshta
The nearest branch addresses can be viewed on the map.
from
Courier delivery in Kyiv
Courier delivery in Kyiv
Tomorrow
from
Pickup (Kyiv)
Pickup (Kyiv)
By agreement
For free
Description OSRAM Lok-it! HTI 700W/75/P50 metal halide lamp
Nominal power: 700 W
Lamp voltage: 70 V
Lamp current: 10 A
Luminous flux: 50000 lm
Color temperature: 7500 K
Color rendering index (Ra): 85
Average life: 1000 h
Socket type: P50 Lok-it!
Lamp type: Metal halide
Operating position: Any
Length: 136 mm
Diameter: 21 mm
Reviews about OSRAM Lok-it! HTI 700W/75/P50 metal halide lamp
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%