VC56BS-12 Black and white body camera
In stock
Model: 99-00000816
Brand: Hikvision
Payment
Delivery
Delivery by Nova Poshta
The nearest branch addresses can be viewed on the map.
from
Courier delivery in Kyiv
Courier delivery in Kyiv
Tomorrow
from
Pickup (Kyiv)
Pickup (Kyiv)
By agreement
For free
Description VC56BS-12 Black and white body camera
Black / white, 1/3 "Sony matrix, 420 TVL, 0.008 Lx / F = 1.2, C / CS, DI / VI, AI DC / VI, BLC, AGC, -10 C ~ +50 C, DC 12 V / 110 mA, 127x56x62 mm
Reviews about VC56BS-12 Black and white body camera
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%