Dahua DHI-LM22-A200Y 22” inch 1920×1080 Monitor
In stock
Model: 99-00023164
Brand: Dahua
Payment
Delivery
Delivery by Nova Poshta
The nearest branch addresses can be viewed on the map.
from
Courier delivery in Kyiv
Courier delivery in Kyiv
Tomorrow
from
Pickup (Kyiv)
Pickup (Kyiv)
By agreement
For free
Description Dahua DHI-LM22-A200Y 22” inch 1920×1080 Monitor
● Screen diagonal 22” IPS;
● Resolution 1920×1080;
● Screen brightness 250 cd/m2;
● Response time 6 ms;
● Inputs 1 × VGA, 1 × HDMI;
● VESA 75 × 75 mm
Reviews about Dahua DHI-LM22-A200Y 22” inch 1920×1080 Monitor
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
There are no reviews for this product.
Questions and Answers (FAQ) Dahua DHI-LM22-A200Y 22” inch 1920×1080 Monitor
There are no questions about this product.