DH-HAC-HDW1200TQP-A 2MP (3.6mm) HDCVI video camera Dahua
In stock
Model: 99-00017434
Brand: Dahua
Payment
Delivery
Delivery by Nova Poshta
The nearest branch addresses can be viewed on the map.
from
Courier delivery in Kyiv
Courier delivery in Kyiv
Tomorrow
from
Pickup (Kyiv)
Pickup (Kyiv)
By agreement
For free
Description DH-HAC-HDW1200TQP-A 2MP (3.6mm) HDCVI video camera Dahua
● Resolution 2MP 25fps;
● Focus 3.6mm (viewing angle 83°);
● Built-in microphone;
● IR light (up to 40m);
● CVI/CVBS/AHD/TVI;
● 12V DC;
● IP67;
● Housing color – white
Reviews about DH-HAC-HDW1200TQP-A 2MP (3.6mm) HDCVI video camera Dahua
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
There are no reviews for this product.
Questions and Answers (FAQ) DH-HAC-HDW1200TQP-A 2MP (3.6mm) HDCVI video camera Dahua
There are no questions about this product.