DH-HAC-HFW1200CLP-IL-A 2MP (3.6mm) HDCVI video camera Dahua
In stock
Model: 99-00015446
Brand: Dahua
Payment
Delivery
Delivery by Nova Poshta
The nearest branch addresses can be viewed on the map.
from
Courier delivery in Kyiv
Courier delivery in Kyiv
Tomorrow
from
Pickup (Kyiv)
Pickup (Kyiv)
By agreement
For free
Description DH-HAC-HFW1200CLP-IL-A 2MP (3.6mm) HDCVI video camera Dahua
● Resolution 2MP 25fps;
● Focus 3.6mm (viewing angle 83°);
● Built-in microphone;
● IR+visible light (up to 20m);
● CVI/CVBS/AHD/TVI;
● 12V DC;
● IP67;
● Housing color – white
Reviews about DH-HAC-HFW1200CLP-IL-A 2MP (3.6mm) HDCVI video camera Dahua
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
There are no reviews for this product.
Questions and Answers (FAQ) DH-HAC-HFW1200CLP-IL-A 2MP (3.6mm) HDCVI video camera Dahua
There are no questions about this product.
Model: 99-00015446
In stock
Recently viewed
Explosion-proof luminaire PRIMA LED Ex 2/21 2.5ft PCc 8000/840, 3F
Product Code:110422
Explosion-proof luminaire PRIMA LED Ex 2/21 2.5ft PCc 11000/840, 3F_M3hAt