DH-HAC-HFW1200TLMP-IL-A 2MP (2.8mm) HDCVI video camera Dahua
In stock
Model: 99-00013750
Brand: Dahua
Payment
Delivery
Delivery by Nova Poshta
The nearest branch addresses can be viewed on the map.
from
Courier delivery in Kyiv
Courier delivery in Kyiv
Tomorrow
from
Pickup (Kyiv)
Pickup (Kyiv)
By agreement
For free
Description DH-HAC-HFW1200TLMP-IL-A 2MP (2.8mm) HDCVI video camera Dahua
● Resolution 2MP 25fps;
● Focus 2.8mm (viewing angle 102°);
● Built-in microphone;
● IR+visible light (up to 80+40m);
● CVI/CVBS/AHD/TVI;
● 12V DC;
● IP67;
● Housing color – white
Reviews about DH-HAC-HFW1200TLMP-IL-A 2MP (2.8mm) HDCVI video camera Dahua
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
There are no reviews for this product.
Questions and Answers (FAQ) DH-HAC-HFW1200TLMP-IL-A 2MP (2.8mm) HDCVI video camera Dahua
There are no questions about this product.
Model: 99-00013750
In stock
Recently viewed
Product Code:4099854647628
CS-WLB for C3A cameras Ezviz Base Station
Product Code:99-00001730
DH-HAC-HDW1500TLMP-IL-A 5MP (2.8mm) HDCVI video camera Dahua
DS-7108HGHI-M1(C) 8-channel 720p Mini 1U DVR Hikvision
Ajax MotionCam Outdoor white EU motion detector with camera
Explosion-proof luminaire PRIMA LED Ex 2/21 1.4ft PCc 6400/840, 1F