ML-20TLHD black IP65 Call panel Slinex
In stock
Model: 99-00008823
Brand: Slinex
Payment
Delivery
Delivery by Nova Poshta
The nearest branch addresses can be viewed on the map.
from
Courier delivery in Kyiv
Courier delivery in Kyiv
Tomorrow
from
Pickup (Kyiv)
Pickup (Kyiv)
By agreement
For free
Description ML-20TLHD black IP65 Call panel Slinex
Horizontal viewing angle 115˚; Camera resolution 1920×1080 (AHD-H mode); Operating temperature -40 – +50 °C; Matrix type 1/2.9" CMOS; IR illumination; Min. illumination 0.01 Lux up to 1.5 m; Protection class IP65; Power supply: 12V in operating mode,  5V in standby mode; Lock control type: Normally open contacts, Normally closed contacts, Unique functions Contactless call system, Support for electromechanical locks up to 1 A, Mechanical IR filter, Camera mode switching button (AHD-H, AHD-M, CVBS); Dimensions 45×130×24 mm
Reviews about ML-20TLHD black IP65 Call panel Slinex
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
There are no reviews for this product.
Questions and Answers (FAQ) ML-20TLHD black IP65 Call panel Slinex
There are no questions about this product.
Model: 99-00008823
In stock
Recently viewed
RYOBI 2000 D-2055V GLOSSY_WHITE Tensioner
Product Code:99-00012875
CMK-3-16 (white) magnetic contact sensor
Product Code:99-00000892
NeoLight MEGA/4 FHD black Call panel
ACPR-08EM-W EM-Marine IP66 controller
ML-16HR Black IP65 Call panel Slinex
64259 OSRAM halogen lamp 12 volt 20W G4