Via Security VTA-12KFM/E+M WF standalone with reader Controller for one door
In stock
Model: 99-00021541
Payment
Delivery
Delivery by Nova Poshta
The nearest branch addresses can be viewed on the map.
from
Courier delivery in Kyiv
Courier delivery in Kyiv
Tomorrow
from
Pickup (Kyiv)
Pickup (Kyiv)
By agreement
For free
Description Via Security VTA-12KFM/E+M WF standalone with reader Controller for one door
● Smart controller with reader, keyboard, fingerprint scanner and smartphone control (Wi-Fi);
● Can be used as a Wiegand reader;
● Number of users – up to 1000 (of which 100 are fingerprint);
● Easily programmed using a mobile application, keyboard or master card (included);
● Control in TuyaSmart or Smartlife mobile applications (iOS, Android);
● Card type EM-Marin + MIFARE;
● Setting time limits for users and a temporary code;
● Housing – vandal-proof zinc alloy;
● Doorbell button;
● Three-color LED status indicator;
● Protection class – IP66;
● Operating temperature from -30°С to 60°С;
● Surface-mounted installation type;
● Dimensions 148x44x22 mm, weight 330 g
Reviews about Via Security VTA-12KFM/E+M WF standalone with reader Controller for one door
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
There are no reviews for this product.
There are no questions about this product.
Model: 99-00021541
In stock
Recently viewed
SQ-04 4" inches (black) Video intercom Slinex
Product Code:99-00006896
SQ-04 4" inches (white) Video Intercom Slinex
Product Code:99-00006898
OSRAM SUPRABLACK L 36W/73 G13 fluorescent lamp
64261 M/130 30W 12V G6.35 Osram lamp
64583 1000W 230/240V R7s OSRAM lamp
64650 OSRAM halogen lamp 50W 22.8V G6.35
OSRAM 64628 100W 12V GY9.5 halogen lamp