OSRAM Lok-it! HTI 700W/75/P50 металогалогенна лампа
In Stock
Код: 4008321485205
Виробник: OSRAM
Оплата
Доставка
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
від
Кур'єрська доставка по Києву
Кур'єрська доставка по Києву
Завтра
від
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
За домовленістю
Безкоштовно
Номінальна потужність: 700 W
Напруга лампи: 70 V
Струм лампи: 10 A
Світловий потік: 50000 lm
Колірна температура: 7500 K
Індекс кольору (Ra): 85
Середній термін служби: 1000 h Lok-it!
Тип лампи: Металогалогенная
Робоче положення: Будь-яке
Довжина: 136 mm
Діаметр: 21 mm
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) OSRAM Lok-it! HTI 700W/75/P50 металогалогенна лампа
Немає запитань про цей товар.
In Stock
Нещодавно переглянуті
Є в наявності
64260 M/185 30W 12V PG22 Лампа Osram
Є в наявності
OSRAM SharXS HTI 700W/D4/75 металогалогенна лампа
OSRAM SUPRATEC HTC 400-241 230V R7s ультрафіолетова лампа
OSRAM Lok-it! HTI 700W/60/P28 металогалогенна лампа
64720 CP/23 650W 230V GX9.5 Лампа OSRAM