OSRAM HMI 12000W/SE XS 12000W 160V GX38 металогалогенна лампа
In Stock
Код: 4050300650418
Виробник: OSRAM
Оплата
Доставка
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
від
Кур'єрська доставка по Києву
Кур'єрська доставка по Києву
Завтра
від
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
За домовленістю
Безкоштовно
Потужність: 12000 Вт
Напруга: 160 В
Струм лампи: 80 А
Індекс перенесення кольорів: >90 Ra
Середній термін служби: 750 ч мм
Загальна довжина: 400 мм
Діаметр лампи: 60 мм
Цоколь: GX38
Робоче становище: Універсальне
Напруга запалювання: 35 кВ
Тип лампи: Металологогенна
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) OSRAM HMI 12000W/SE XS 12000W 160V GX38 металогалогенна лампа
Немає запитань про цей товар.
In Stock
Нещодавно переглянуті
64789 OSRAM галогенна лампа CP/73 FKK 2000W 240V G38