OSRAM HMI 24000W/DXS 24000W 280V S30 металогалогенна лампа
In Stock
Код: 4008321355805
Виробник: OSRAM
Оплата
Доставка
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
від
Кур'єрська доставка по Києву
Кур'єрська доставка по Києву
Завтра
від
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
За домовленістю
Безкоштовно
Номінальна потужність: 24000 Вт
Номінальна напруга: 280 В
Тип лампи: металогалогенная
Серія: HMI
Позначення моделі: DXS
Позначення конфігурації: S30
Індекс кольору (Ra): >90
Середній термін служби: 750 год. Тип цоколя: G38
Робоче положення: p30
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) OSRAM HMI 24000W/DXS 24000W 280V S30 металогалогенна лампа
Немає запитань про цей товар.
In Stock
Нещодавно переглянуті
Є в наявності
Є в наявності
93728 LL OSRAM галогенна лампа HPL 575W 230/240/X
64659 OSRAM галогенна лампа ELC-10 250Вт 1000год 24В GX5.3
93653 Osram галогенна лампа ELC/3 250Вт 300год 24В GX5.3
64752 T/29 1200W 230/240V GX9.5 Лампа OSRAM
OSRAM HMI 12000W/SE XS 12000W 160V GX38 металогалогенна лампа
64789 OSRAM галогенна лампа CP/73 FKK 2000W 240V G38