OSRAM HMI 4000W/DXS SOLAR 4000W 200V металогалогенна лампа
In Stock
Код: 4052899152601
Виробник: OSRAM
Оплата
Доставка
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
від
Кур'єрська доставка по Києву
Кур'єрська доставка по Києву
Завтра
від
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
За домовленістю
Безкоштовно
Тип лампи: Металогалогенная
Потужність: 4000 Вт
Напруга лампи: 200 В
Світловий потік: 380000 лм Температура кольорів: 6000 K
Індекс перенесення кольорів Ra: 90
Середній термін служби: 750 год. Цоколь: G38
Робочий стан: p20
Загальна довжина: 360 мм
Діаметр: 60 мм
Робочий струм: 23 А
Початковий час запалювання: 2 хв. Час повторного запалення (гарячий): 10 хв.
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) OSRAM HMI 4000W/DXS SOLAR 4000W 200V металогалогенна лампа
Немає запитань про цей товар.