OSRAM Lok-it! HTI 1500W/60/P50 металогалогенна лампа
In Stock
Код: 4008321553416
Виробник: OSRAM
Оплата
Доставка
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
від
Кур'єрська доставка по Києву
Кур'єрська доставка по Києву
Завтра
від
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
За домовленістю
Безкоштовно
Номінальна потужність: 1500 Вт
Напруга лампи: 110 В
Струм лампи: 15.0 А
Індекс перенесення кольорів Ra: 85
Середній термін служби: 750 год. Тип цоколя: G38
Максимальна температура колби на місці затискання: 350 °C
Максимальна загальна довжина: 220 мм. Діаметр колби: 50 мм
Світловий центр: 125.0 мм
Робочий стан: Будь-яке
Мінімальна напруга запалювання: 20.0 кВ
Вміст ртуті: 154 мг
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) OSRAM Lok-it! HTI 1500W/60/P50 металогалогенна лампа
Немає запитань про цей товар.
In Stock
Нещодавно переглянуті
Hit
Osram HNS 36W G13 бактерицидна безозонова лампа