OSRAM Lok-it! HTI 700W/60/P28 металогалогенна лампа
In Stock
Код: 4052899179790
Виробник: OSRAM
Оплата
Доставка
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
від
Кур'єрська доставка по Києву
Кур'єрська доставка по Києву
Завтра
від
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
За домовленістю
Безкоштовно
Номінальна потужність: 700 Вт
Напруга лампи: 75 В
Струм лампи: 9.3 А
Кольорова температура: 6000 К
Індекс кольору Ra: 85
Середній термін служби: 750 ч P28
Робоче положення: p20 (±20°)
Загальна довжина: 135 мм
Діаметр: 21 мм
Захист від УФ-випромінювання: Є
Гарячий перезапуск: Є
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%