OSRAM SharXS HTI 1200W/D7/60 металогалогенна лампа
В наявності
Код: 4008321285256
Виробник: OSRAM
Оплата
Доставка
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
від
Кур'єрська доставка по Києву
Кур'єрська доставка по Києву
Завтра
від
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
За домовленістю
Безкоштовно
Потужність: 1200 W
Світловий потік: 92000 lm
Колірна температура: 6000 K
Індекс перенесення кольорів (CRI): >85 Ra
Середній термін служби: 750 h
Напруга лампи: 95 V
Ток лампи: 14. kV
Цоколь: SFc10-4
Загальна довжина: 136.0 мм
Діаметр: 21.0 мм
Положення горіння: p20
Гарячий перезапуск: Так
Час виходу на 90% світлового потоку: 2 min
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%