DH-HAC-HDW1200TRQP-BE 2МП (2.8мм) HDCVI відеокамера Dahua
В наявності
Код: 99-00011305
Виробник: Dahua
Оплата
Доставка
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
від
Кур'єрська доставка по Києву
Кур'єрська доставка по Києву
Завтра
від
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
За домовленістю
Безкоштовно
● Роздільна здатність 2МП 25к/с;
● Фокус 2.8мм (кут огляду 101°);
● ІЧ підсвічування (до 25м);
● CVI/CVBS/AHD/TVI;
● 12V DC;
● IP50;
● Колір корпусу – чорний
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) DH-HAC-HDW1200TRQP-BE 2МП (2.8мм) HDCVI відеокамера Dahua
Немає запитань про цей товар.