DS-2CE12DF3T-F 2МП (3.6мм) Turbo HD відеокамера Hikvision
В наявності
Код: 99-00004683
Виробник: Hikvision
Оплата
Доставка
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
від
Кур'єрська доставка по Києву
Кур'єрська доставка по Києву
Завтра
від
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
За домовленістю
Безкоштовно
● Роздільна здатність 2МП 25к/с;
● Фокус 3.6мм (кут огляду 77°);
● Видиме світло (40м);
● CVI/CVBS/AHD/TVI;
● 12V DC;
● IP67;
● Колір корпусу – білий
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) DS-2CE12DF3T-F 2МП (3.6мм) Turbo HD відеокамера Hikvision
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
DH-IPC-HDW1230T1-BE 2MП (2.8мм) IP відеокамера Dahua
Є в наявності
DH-P5AS-PV 5МП Wi-Fi PT (4мм) IP відеокамера Dahua
Є в наявності
93734 CP/77 1000W 240V G9.5 Лампа OSRAM