Виробник: Volter (Україна)
Тип стабілізації: Сімісторні
Кількість фаз: Трифазні
Потужність, кВт: 165
Нижній граничний поріг вхідної напруги, В: 90
Верхній граничний поріг вхідної напруги, В: 270
Нижній поріг стабілізації робочої напруги, В: 150
Верхній поріг стабілізації робочої напруги, В: 260
Вихідна напруга, В: 220
Точність стабілізації,%: 7,5
Кількість ступенів регулювання: 7
Робоча частота, Гц: 50
Максимальний вхідний струм, А: 250
Охолодження: Пасивне
Індикація: ЖК-дисплей
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: клемна
Робоча температура, ° С: -40 +40
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Підлога
Висота, мм 1500
Ширина, мм: 2240
Глібіна, мм: 250
Маса, кг: 550
Гарантія, міс: 60
Стабілізатори СНПТО-у з вузьким діапазоном вхідної напруги відрізняється високою швидкістю реакції на зміну напруги на вході, час реагування складає всього 20мс, перемикання обмоток трансформатора відбувається в нулі синусоїди, що не спотворює її. Стабілізатори комплектуються рідкокристалічним дисплеєм, що відображає як вхідний, так і вихідний напруга. Стабілізатор не вимагає технічного обслуговування протягом усього терміну служби.
Трифазний стабілізатор напруги змінного струму призначений для забезпечення стабілізованою напругою всіх видів електроспоживачів при живленні від мережі 220В (380В) з незадовільною якістю напруги. Він складається з трьох однофазних блоків, з'єднаних за схемою «зірка» з обов'язковою вхідною нейтраллю, і блоку управління. Кожен однофазний блок виконаний за схемою автотрансформатора без гальванічної розв'язки і має 7 ступенів регулювання напруги.
Переваги такої схеми підключення:
кожен блок працює незалежно від інших і контролює свою фазу;
не боїться несиметричного навантаження на виході (по фазах від холостого ходу до максимального навантаження);
зручність монтажу і транспортування трьох однофазних блоків;
при виході з ладу одного блоку не потрібно розбирати всю схему, досить відправити на ремонт лише його, а дві інші фази будуть захищені і стабілізовані;
можна збирати схему з однофазних стабілізаторів різної потужності по фазах залежно від навантаження;
при необхідності контролю зникнення фаз встановлюється окремий блок.
Стабілізатор напруги Volter СНПТО-у здатний працювати при температурі -40 ° С. При безперервній роботі, він також легко переносить і перепади температур. Особливістю даної сери стабілізаторів є вузький діапазон вхідної напруги - від 150 до 260В. Розрахований на безперервний цілодобовий режим роботи в закритих приміщеннях. Підключаються за допомогою клемника, в розрив фази на вводі, відразу після лічильника.
Не обов'язково завжди вибирати один однофазний або трифазний стабілізатор. У деяких випадках можна використовувати кілька, різних за потужністю і за точністю стабілізації однофазних або трифазних стабілізаторів напруги. У деяких випадках можна використовувати кілька, різних за потужністю і за точністю стабілізації однофазних або трифазних стабілізаторів напруги.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Виробник | Volter |
Користувацькі характеристики | |
Гарантійний термін | 60 |
- Ціна: 314 040 ₴