HTI SharXS 1200W/D7/75 1200Вт 7500°K 750год 95В SFc10-4 Лампа OSRAM
В наявності
Код: 4008321285270
Виробник: OSRAM
Оплата
Доставка
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
від
Кур'єрська доставка по Києву
Кур'єрська доставка по Києву
Завтра
від
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
За домовленістю
Безкоштовно
Потужність: 1200 Вт
Температура кольорів: 7500 K
Середній термін служби: 750 год. Робоча напруга: 95 В
Тип цоколя: SFc10-4
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) HTI SharXS 1200W/D7/75 1200Вт 7500°K 750год 95В SFc10-4 Лампа OSRAM
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
OSRAM HNS S 5W G23 бактерицидна лампа