OSRAM SharXS HTI 1500W/D7/60 металогалогенна лампа
В наявності
Код: 4008321285294
Виробник: OSRAM
Оплата
Доставка
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
від
Кур'єрська доставка по Києву
Кур'єрська доставка по Києву
Завтра
від
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
За домовленістю
Безкоштовно
Потужність: 1500 Вт
Напруга лампи: 105 В
Струм лампи: 15.5 А
Світловий потік: 125000 лм. Температура кольорів: 6000 K
Індекс кольору (Ra): >90
Середній термін служби: 750 год. Тип цоколя: G22
Робоче положення: s90
Загальна довжина: 220 мм. Діаметр: 29 мм
Довжина світлового центру (LCL): 110 мм. Напруга запалювання: >20 кВ
Вміст ртуті: 11.2 мг
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) OSRAM SharXS HTI 1500W/D7/60 металогалогенна лампа
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Ajax DoorProtect (black) магнітоконтактний бездротовий Сповіщувач
Є в наявності
GEZE TS 2000 V BC Доводчик білий (тяга купується окремо)