OSRAM SharXS HTI 700W/D4/75 металогалогенна лампа
In Stock
Код: 4008321285232
Виробник: OSRAM
Оплата
Доставка
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
від
Кур'єрська доставка по Києву
Кур'єрська доставка по Києву
Завтра
від
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
За домовленістю
Безкоштовно
Номінальна потужність: 700 Вт
Номінальна напруга лампи: 75 В
Номінальний струм лампи: 9.3 А
Світловий потік: 49000 лм Світлова віддача: 70 лм/Вт
Температура кольорів: 7500 K
Індекс кольору Ra: >90
Середній термін служби: 750 год. Положення горіння: Універсальне
Тип цоколя: G22
Загальна довжина: 135 мм. Діаметр: 21 мм
Довжина світлової дуги: 10 мм. Максимальна температура колби: 350 ° C
Тип струму: Змінний
Час гарячого перезапуску: 10 с
Час виходу на 90% світлового потоку: <2 хв
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) OSRAM SharXS HTI 700W/D4/75 металогалогенна лампа
Немає запитань про цей товар.
In Stock
Нещодавно переглянуті
Є в наявності
OSRAM SUPRATEC HTC 400-241 230V R7s ультрафіолетова лампа
OSRAM Lok-it! HTI 700W/60/P28 металогалогенна лампа
64720 CP/23 650W 230V GX9.5 Лампа OSRAM
Є в наявності
DS-2CD1043G2-I (BLACK) 4МП (2.8мм) IP відеокамера Hikvision
OSRAM NA/10 1A PICO SPEKTRAL Спектральна лампа