OSRAM SharXS HTI 400W/D3/75 металогалогенна лампа
In Stock
Код: 4008321285157
Виробник: OSRAM
Оплата
Доставка
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
від
Кур'єрська доставка по Києву
Кур'єрська доставка по Києву
Завтра
від
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
За домовленістю
Безкоштовно
Потужність: 400 Вт
Напруга лампи: 75 В
Струм лампи: 5.5 А
Світловий потік: 31000 лм Колірна температура: 7500 К
Індекс кольору (CRI): >80
Середній термін служби: 750 год. Тип цоколя: G22
Максимальна загальна довжина: 115.0 мм
Діаметр: 25.0 мм
Положення горіння: Будь-яке
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%